iTV mám nainstalovaný na notebooku s procesorem PIII na 700MHz od dubna 2008 a moje zkušenost s ním je denní. V posledních verzích však pozoruji, že se velmi zpomalil, např. otevření okna s pořady trvá skoro 25s a procesor je po tuto dobu zatížen na 100%, stejně dlouho trvá přepnutí na jiný den a také zobrazení všech pořadů po vypnutí checkboxu "K upozornění", zajímavé je, že filtrace po zapnutí checkboxu "K upozornění" trvá jen zlomek sekundy. U ostatních programů a v OS žádné zpomalení nepozoruji, jen u iTV. Po spuštění také déle a více než dříve zatěžuje procesor při aktualizaci pořadů. Před 3 lety si mě tento program přitom získal krom jiných vlastností právě tím, že byl velmi íºsporný a hlavně svižný.
Využívám pouze 7 programů: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Cool, Nova Cinema a Barrandov. Mám nastaveno 50 šablon k upozornění, itv.cfg má velikost 13700 bajtů a v adresáři itv je 50 souborů.
Zpomalení programu v posledních verzích
Zpomalení programu v posledních verzích
Používám program iTV od roku 2008
To Prohlizeni celeho dne se inicializuje dlouho protoze se musi vytvorit nahledy vsech poradu, vcetne textu a obrazku a vypocitat celkova velikost a pozice, navic ted jak jsem tam dodelal barevne prechody na pozadi nebo to ze obrazky maji zaoblene rohy tak bude urcite take zpomalovat. Zkusim se na to jeste podivat a trochu to jeste zoptimalizovat.
Rychlost nacitani dat stanic zalezi na jednotlivych serverech a jejich odezvach, s tim ja bohuzel nic vic neudelam.
Rychlost nacitani dat stanic zalezi na jednotlivych serverech a jejich odezvach, s tim ja bohuzel nic vic neudelam.
To by bylo super. Ideální by bylo si to také na podobné plečce jako mám já zkusitmvysata píše:To Prohlizeni celeho dne se inicializuje dlouho protoze se musi vytvorit nahledy vsech poradu, vcetne textu a obrazku a vypocitat celkova velikost a pozice, navic ted jak jsem tam dodelal barevne prechody na pozadi nebo to ze obrazky maji zaoblene rohy tak bude urcite take zpomalovat. Zkusim se na to jeste podivat a trochu to jeste zoptimalizovat.

Jen jsem to zmínil, ale to zdaleka nevadí tolik, jako zpomalení při práci s programem.mvysata píše:Rychlost nacitani dat stanic zalezi na jednotlivych serverech a jejich odezvach, s tim ja bohuzel nic vic neudelam.
Používám program iTV od roku 2008
To by bylo super. Ideální by bylo si to také na podobné plečce jako mám já zkusitjis píše:mvysata píše:To Prohlizeni celeho dne se inicializuje dlouho protoze se musi vytvorit nahledy vsech poradu, vcetne textu a obrazku a vypocitat celkova velikost a pozice, navic ted jak jsem tam dodelal barevne prechody na pozadi nebo to ze obrazky maji zaoblene rohy tak bude urcite take zpomalovat. Zkusim se na to jeste podivat a trochu to jeste zoptimalizovat.

No takovou plecku k dispozici nemam

Zpět na „Problémy s programem iTV“
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host