iTV - televizni program logo

iTV - televizní program do počítače


Přehledný TV program a přehrávač internetových rádií, TV a her v jednom
 
ÚvodMožnostiStáhnoutDiskuzeKontakt
 

 

Nainstalujte si program iTV, vyzkoušejte si všechny jeho funkce a pokud s ním jste spokojeni a chcete-li mít TV program pro všechny stanice které iTV obsahuje, je nutné si ho zaregistrovat.

Poplatek za licenci programu iTV na období jednoho roku (12 aktivačních klíčů) je 200 Kč . Platbu je možné provést převodem na účet jehož číslo a příslušný variabilní symbol jsou uvedené při odeslání registrace z programu iTV nebo poštou složenkou typu A pro převod na účet příjemce.

iTV je možné používat na více počítačích přičemž platí, že celkem je k dispozici 12 aktivačních klíčů na 1 rok (nebo 6 na půl roku) takže každé přidělení klíče na jiný počítač zabere 1 aktivační klíč. Uživatel si tak musí rozmyslet jestli tak často přeinstalovává systém aby mu stačil určený počet klíčů  nebo klíče využije pro své další počítače a bude mít minimálně přeinstalací systému tak aby dodržel určený počet klíčů za určené období.

Postup pro registraci programu iTV

V hlavní nabídce programu iTV vybereme myší položku Informace, registrace a aktualizace a poté na Registrace a aktivace programu. V dalším dialogu vyplníme své jméno a email a klikneme na tlačítko Pokračovat na registrační stránku, zde jsou již všechny potřebné údaje vyplněny a proto pouze klikneme na tlačítko Odeslat objednávku plné verze programu iTV. Po odeslání nám dojde potvrzovací email v kterém je uvedené číslo účtu pro platbu spolu s variabilním symbolem pro identifikaci uživatele.

Po zaplacení poplatku 200 Kč / rok, obdržíte na Vámi zadaný email aktivační klíč, který se poté vloží do kolonky Aktivační klíč a poté klikněte na tlačítko Aktivovat program iTV. Po aktivaci programu je lepší program iTV ukončit a znovu spustit. Po spuštění už si program načte chybějící data a můžete program iTV plně využívat.

Registrace programu iTV

Při přeinstalaci systému Windows, případně po obnovení systému, nemusí zaslaný aktivační klíč již fungovat, proto se odesílá tzv.Přidělení nového klíče k programu iTV, postup je stejný jako při registraci, pouze se na registrační stránce vybere možnost "Už jsem registrován, mám zaplacený registrační poplatek ..." a znovu se registrace odešle. Po zkontrolování Vašich licenčních údajů Vám bude zaslán aktivační klíč na novou instalaci systému Windows nebo na Váš další počítač.