iTV - televizni program logo

iTV - televizní program do počítače


Přehledný TV program a přehrávač internetových rádií, TV a her v jednom
 
ÚvodMožnostiStáhnoutDiskuzeKontakt
 

 

Novinka: Nově je v programu iTV přidána možnost přidat si k vybraným pořadům (přes šablonu, ručně nastavené nebo ručně nastavené s výrazněním) upomínku (alarm) a být tak s předstihem informováni na začátek pořadu ve svém mobilním telefonu.

Export pořadů

 

 

Od verze 1.7.614 lze v programu iTV exportovat pořady k upozornění na 7 dní dopředu ve formátu iCalendar (přípona .ics) na internet kde je pak dostupný k dalšímu použití, např. pro Google nebo iPhone kalendář. Po nastavení a ověření čísla mobilního telefonu v Google kalendáři tak můžete být upozorněni na začátek pořadu SMS zprávou.

Tento export je funkční pouze v registrované verzi programu a v nabídce je pod položkou Další funkce programu iTV.

Import do kalendáře Google je následující: U položky Jiné kalendáře na stránce https://www.google.com/calendar/render klikneme na Přidat, potom na Přidat pomocí adresy URL a zde vložíme adresu která se nám objevila v dialogu Export pořadů k upozornění. Google už si bude sám kalendář aktualizovat a když si zaškrtneme položku Exportovat pořady při spuštění programu, tak program iTV bude sám tento kalendář na internetu aktualizovat.

Pokud používáte zařízení s operačním systémem Android a máte ho propojený s účtem Google, pak se Vám seznam pořadů zobrazí v kalendáři zařízení.

Nově lze v nastavení exportu vybrat zda chceme exportovat pouze pořady označené ručně, přes šablonu nebo obojí a také aby se na konec názvu pořadu přidal název stanice.

Od verze 1.7.616 je možné exportovat také krátký popis pořadu k upozornění.

Export pořadů k upozornění


Kalendář Google s pořady k upozornění z programu iTV
Kalendář Google