Kanály ČT pouze na 7 dní

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Jirk@N

Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod Jirk@N » stř 08 únor, 2017 6:50

Ze dne na den (obrazně-neví­m přesný den) se mi programy ČT (konkrétně 1, 2, Art) zobrazují­ pouze týden dopředu. Vymazal jsem soubory ITV a CFG, nastavil znovu a pořád stejné. Je to záměr nebo chyba?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod admin » stř 08 únor, 2017 7:40

Ubral jsem to na 7 dní­ protože někdo měl u ČT chyby v programu a nedovedu si to jinak vysvětlit než že na moc dní­ dopředu tam má ČT chyby.

Jirk@N

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod Jirk@N » stř 08 únor, 2017 10:05

Å koda. Nejdří­v mne napadlo jestli na to nemá vliv přejmenování­ Novy, časově se tak nějak shodovalo.
O těch chybách ČT jsem četl, ale nic takového nezaznamenal. Resp. mně něco podobného dělal před nedávnem Barrandov. Ale protože to je "béčková" stanice (nic světoborného nebo důležitého), nijak jsem to neřešil a nechal plavat. V poslední­ době jsem už nic podobného nezaznamenal.
Není­ možné upavit program tak, aby si každý mohl zvolit (na vlastní­ riziko) "předstih" v načí­tání­ programů? S možností­ chyb na 14 dní­ a bezchybně na týden?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod admin » stř 08 únor, 2017 15:29

Spí­š mně napadlo že to změní­m na 13 dní­, že ten poslední­ den u Český televize vynechám

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod admin » čtv 09 únor, 2017 9:23

Tak jsem to dal na těch 13 dní­ u ČT1 , 2 a Art, ČT24 a Sport je na 14 protože tam problém nebyl

Jirk@N

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod Jirk@N » čtv 09 únor, 2017 11:31

Tak zrovna Sport by mne vůbec netrápil, ten jsem z televize vymazal... :)

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod jis » pát 17 únor, 2017 12:28

Jirk@N píše:O těch chybách ČT jsem četl, ale nic takového nezaznamenal.

U tebe je ten program načtený v pořádku?
A nemáš žádné chyby s výskytem řetězce " 2000 "?
Viz pří­spěvek viewtopic.php?f=5&t=1001&p=4873#p4873
Používám program iTV od roku 2008

Jirk@N

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod Jirk@N » pát 17 únor, 2017 13:37

Pokud jsem tuhle chybu měl, tak bych ji nezaznamenal. Teď jsem prohlí­žel ČT kolem osmé večerní­ (od 16.2. do 1.3.) a zdá, že tam nic nechybí­.

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod jis » pát 17 únor, 2017 20:00

Jirk@N píše:Pokud jsem tuhle chybu měl, tak bych ji nezaznamenal.
Nerozumí­m. Neprohlí­ží­š program na týden dopředu, ale jen aktuální­ den, tak jsi to myslel?
A zkoušel jsi vyhledat řetězec " 2000 "?
Používám program iTV od roku 2008

Jirk@N

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod Jirk@N » sob 18 únor, 2017 5:23

Prohlí­ží­m, ale neobjevil bych pořad, který tam má být a není­. Leda bych o něm musel vědět odjinud a čekat ho tam.
A řetězec 2000 jsem nikdy nehledal a ani netuší­m k čemu je to dobré.

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod jis » sob 18 únor, 2017 12:06

Ty jsi asi vůbec nečetl ten pří­spěvek na který jsem odkazoval, ani neprohlédl obrázky, kterými jsem ty chyby ilustroval, že?

viewtopic.php?f=5&t=1001&p=4873#p4873
Používám program iTV od roku 2008

Jirk@N

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod Jirk@N » ned 19 únor, 2017 5:42

Četl a viděl. Ale pouze pří­spěvek z 31.ledna - tenkrát poslední­. A v něm si všiml jen toho, že v jedné verzi chybí­ 2 pořady: Okupace 10/10 a Serenity. Takže v tomhle smyslu zněla má odpověď.
Teď jsem to kontroloval tedy ještě jednou - podrobněji - a přišel (skoro) na stejné chyby.

Řetězec 2000 tam mám taky:
Obrázek

Nepřišel jsem na něj, protože jsem ho nehledal. Ale při tomhle jsem objevil jinou věc: v programu pořad začí­ná jindy než ve vyhledávání­. Jakoby vyhledávač a program nebraly data ze stejného zdroje...
Obrázek
Jedná se o "hvězdy které nehasnou".

V některých pořadech, kde ty máš "2000", tak já ne:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

To, proč jsem na ty chyby nepřišel dří­v, bych asi shrnul do jedné věty: je to jenom televize...
Když mi to nějakou část programu neukázalo (a ještě k tomu jen u jedné nebo u pár stanic), tak jsem si tam prostě nic nevybral - je spousta jiných kanálů...
A pokud jsem někdy měl podezření­ na chybu, tak jsem se podí­val na internet. Ale to bylo velmi zří­dka...
Třeba v počátcí­ch vysí­lání­ Kina Barrandov jsem nahrával íºplně jiné filmy nez inzeroval program. Abych to vysvětlil: nekoukám na TV "pří­mo", všechno nahrávám a zkouknu to pak v klidu. Zastaví­m kdy potřebuji, přeskočí­m reklamy atd.
Ale abych se vrátil k původní­mu tématu: Neví­m, kde byla tenkrát chyba, ale nepátral jsem po ní­ a tu stanici pár týdnů (nebo možná měsí­ců) ignoroval. Teď už to je v pořádku...
Filmů a televizí­ je tolik, že nestačí­m všechno vidět, takže mne výpadek jedné nechává v klidu...

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Kanály ČT pouze na 7 dní­

Příspěvekod jis » ned 19 únor, 2017 22:44

Když jsem ve svém dotazu uvedl odkaz na konkrétní­ pří­spěvek ze 17.2., tak jsem byl logicky zmatený z odpovědi, která vycházela z jiného pří­spěvku z 31.1., to se na mě nemůžeš zlobit :mrgreen:
Každopádně dí­ky za kus práce, kterou jsi odvedl.
Ale při tomhle jsem objevil jinou věc: v programu pořad začí­ná jindy než ve vyhledávání­. Jakoby vyhledávač a program nebraly data ze stejného zdroje...
Byť to na první­ pohled nevypadá, podobně se projevuje ten můj chybně načtený program. Automatické označování­ pořadů mi pak dí­ky tomu označí­ íºplně jiné pořady, než ty správné.

S aplikací­ iTV pracuji takto: Jednou týdně si v ní­ nejprve načtu kompletní­ data a pak si prohlédnu program na týden dopředu, zkontroluji zda mi automatické označování­ oblí­bených pořadů přes šablony zafungovalo správně a vyexportuji výsledek jako ics na web a odsud se mi automaticky nahraje do kalendáře v mobilu, který mám pak další­ týden po ruce, když potřebuji pořady naprogramovat pro nahrávání­, také na ně nekoukáme online.

K těm řetězcům " 2000 ": Vtip spočí­vá v tom, že jsou náhodné, každý je má tudí­ž v íºplně jiných názvech a popisech pořadů. Proto zde často padaly reakce typu, "u mě je vše v pořádku". Přitom stačilo zkusit si vyhledat ve vlastní­ch datech uvedený řetězec " 2000 " a pár výskytů by se také našlo, stejně jako u tebe. Proto jsem vždy uváděl postup, jak chybu vyhledat.

To samé platí­ i pro chybně načtený program: Aplikace načí­tá nová data u každého v jinou dobu, někomu běží­ PC trvale, někdo ho zapí­ná jen občas, načtená data se tedy logicky liší­. Naví­c pokud zde na chybu upozorní­m týden předem, pokud ji někdo jiný prověřuje den předem, kontext je již zcela jiný a chyba již nemusí­ existovat, nemusí­ nastat. Sám ze zkušenosti ví­m, že se většinou sama "spraví­" v pří­slušný den, pak ovšem pozbývá program na týden a ví­ce dopředu smysl, když jsou v něm chyby.
Používám program iTV od roku 2008


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů