antivirak NORTON-IS_nepovolí instalaci

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
ADMIN-KATKA2304

antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod ADMIN-KATKA2304 » ned 20 červenec, 2014 20:18

Ako som si instal do PC:AV-NORTON/SYMATEC/ IS-2014/,tak doslo uz 2x k likvidaci/blokování­ spoustení­/ tohto iTV a nepomohlo ani jeho preinstalování­, lebo uz pri stazení­ "instalatora iTV" tento neprosel OVERENí­M spolahlivosti a AV ho likvidoval do karanteny z dovodu NEDíºVERNOSTI a SKODLIVOSTI SW. Az vytvorenie výnimky a uplna odinstalace+smazani zostalých souboríº pomohli k opetovní­ instalaci a cinnosti SW-iTV /verze 1.7.692/
Na zaklade ceho je vyhodnocena "skodlivost " tohto SW ???

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod admin » pon 21 červenec, 2014 19:02

To musí­te napsat autorům antiviru :)

mozol

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod mozol » ned 27 červenec, 2014 18:40

ADMIN-KATKA2304 píše:Ako som si instal do PC:AV-NORTON/SYMATEC/ IS-2014/,tak doslo uz 2x k likvidaci/blokování­ spoustení­/ tohto iTV a nepomohlo ani jeho preinstalování­, lebo uz pri stazení­ "instalatora iTV" tento neprosel OVERENí­M spolahlivosti a AV ho likvidoval do karanteny z dovodu NEDíºVERNOSTI a SKODLIVOSTI SW. Az vytvorenie výnimky a uplna odinstalace+smazani zostalých souboríº pomohli k opetovní­ instalaci a cinnosti SW-iTV /verze 1.7.692/
Na zaklade ceho je vyhodnocena "skodlivost " tohto SW ???



Zdraví­m ,
vidí­m že taky někdo druhý má taky tento problém . Antivir Norton už mám nainstalovaný druhý rok , do dneška akceptoval tento televizní­ program a nebyly zatí­m žádné problémy mezi antivirem a tel. programem , do dneška - 27.7.2014 - fungovalo vše OK . Dneska po zapnutí­ PC dolšlo ke stahování­ dat programu a asi po dvou hodinách mi antivir oznámil že byl itv.exe odstraněn a přesunut do karantény :

27.7.2014 17:36:13,Střední­ íºroveň,Funkce Download Insight zjistila spuštění­ souboru itv.exe,Odebráno,c:\program files (x86)\itv\itv.exe

To by znamenalo že tento spouštěcí­ program byl nějakým způsobem modifikován a nakažen a proto ho antivir odstranil . Jak ří­kám , do dneška byla mezi něma dokonalá souhra . Tí­mto jsem přišel jak o televizní­ program tak o licenci . Výrobce by se měl tí­mto zabývat a vyřešit tento problém .

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod admin » pon 28 červenec, 2014 6:42

iTV žádný vir neobsahuje a je to jen falešná detekce, sám mám Eset a žádný problém s ní­m není­.

Přes stránky Symantecu jsem odeslal hlášení­ o falešné detekci tak doufám že to co nejdří­ve opraví­, ví­c dělat nemůžu.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod admin » pon 28 červenec, 2014 10:18

Podle online testu na virustotal.com to vypisuje ze je tam trojan (zrejme se jim nelibi ze se aktualizuje z internetu) jen u dvou antiviru ktere ani neznam. U Northona to pise ze je to v poradku. Toto mi prislo ze Symantecu, ví­c už s tí­m neudělám protože tento antivir nepouží­vám

https://www.virustotal.com/cs/file/c0b91be3cc09d88d576d9d6a1740b6066b60d146ce27888a37c4898a16d371fb/analysis/1406538885/

In relation to submission [3577707].

Having reviewed the information provided we are unable to reproduce or confirm the issue described.

Please ensure that you are using Symantec's latest virus definitions for detection. These can be found using live update or alternatively via the URL below.
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/defs.download.html

If the issue persists with the latest definitions, please respond to this email providing the additional information below in order for us to analyze the problem further:

- Details of the message or a screenshot of the message received
- Exact step by step instructions on how to recreate issue
- Details of the Symantec product and version being used
- Detection log(s) from the product

If other versions of the file(s) in question have previously triggered false positive detections please mention this in your response and include all available file versions.


Sincerely,
Symantec Security Response
http://securityresponse.symantec.com

mozol

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod mozol » úte 29 červenec, 2014 21:59

mvysata píše:Podle online testu na virustotal.com to vypisuje ze je tam trojan (zrejme se jim nelibi ze se aktualizuje z internetu) jen u dvou antiviru ktere ani neznam. U Northona to pise ze je to v poradku. Toto mi prislo ze Symantecu, ví­c už s tí­m neudělám protože tento antivir nepouží­vám

https://www.virustotal.com/cs/file/c0b91be3cc09d88d576d9d6a1740b6066b60d146ce27888a37c4898a16d371fb/analysis/1406538885/

In relation to submission [3577707].

Having reviewed the information provided we are unable to reproduce or confirm the issue described.

Please ensure that you are using Symantec's latest virus definitions for detection. These can be found using live update or alternatively via the URL below.
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/defs.download.html

If the issue persists with the latest definitions, please respond to this email providing the additional information below in order for us to analyze the problem further:

- Details of the message or a screenshot of the message received
- Exact step by step instructions on how to recreate issue
- Details of the Symantec product and version being used
- Detection log(s) from the product

If other versions of the file(s) in question have previously triggered false positive detections please mention this in your response and include all available file versions.


Sincerely,
Symantec Security Response
http://securityresponse.symantec.com




Včera večer jsem nainstaloval verzi pár let starou kterou mám v archivu , aktualizoval na novou verzi , registrace nebyla nutná - zapsala se z dat uložených v PC a z registru Win , program běží­ zatí­m vpohodě , antivir už ho prověřil a nic neří­kal , to znamená že je to zas čisté a bude zas fungovat .
Ten odebraný itv.exe si vytáhnu z karantény a mrknu se na strukturu .

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod admin » stř 30 červenec, 2014 9:24

Čisté to bylo i předtí­m jen ten antivir byl trochu mimo. No hlavně že už si to dali do pořádku...

ADMIN-KATKA2304

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod ADMIN-KATKA2304 » pon 25 srpen, 2014 18:26

:roll: Zial ja nejaky starý instalator nemam len ten co ponuka WEbsite-iTV a vysledok instalacie takýto:
NEDA sa spustiť subor:C:\ProgramFILES\iTV\iTV.exe...CREATESProces zlyhala;kod2( system nemoze najst zadaný síºbor)...Tak teraz Milane jak dál....? mam "platený SW-iTV.../pripajam nejaky printscreen z instalace: Neda sa "bmp"
zial nepusti mi tu viac ako 2MB obrazok...//poslem TO na Vas E-m...

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod admin » úte 26 srpen, 2014 19:50

Jak jsem psal na email. Chyba není­ v itv ale v tom antiviru. Dal bych jiný byt vámi. Může to mazat i jine aplikace které jsou v poradku

esdo

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod esdo » ned 23 srpen, 2015 16:57

admin píše:Jak jsem psal na email. Chyba není­ v itv ale v tom antiviru. Dal bych jiný byt vámi. Může to mazat i jine aplikace které jsou v poradku



...mam ten istý problém s funkčnosťou iTV vs. antivir NORTON , cena 150€/ 24 mesiacov...

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: antivirak NORTON-IS_nepovolí­ instalaci

Příspěvekod admin » pon 24 srpen, 2015 12:58

Pokud se jedna o falešný alarm tak to musí­ řešit výrobce antiviru. Podle testování­ na stránce virustotal.com je program čistý.

Na teto strance se da falesny alarm nahlasit https://submit.symantec.com/false_positive/standard/


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů