nefunguje odkaz na CSFD

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
avod

nefunguje odkaz na CSFD

Příspěvekod avod » úte 19 říjen, 2010 21:33

Nějak mi nejde kolečkem zobrazit odkaz na CSFD jak tomu bylo dří­v. Nejde, ani když chci pří­mo na programu kliknout na "nají­t pořad na CSFD.cz". Zkoušel jsem přeinstalaci, ale pořád nic. Je chyba u mě nebo v programu?
Dí­ky za odpověď.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: nefunguje odkaz na CSFD

Příspěvekod admin » stř 20 říjen, 2010 7:04

avod píše:Nějak mi nejde kolečkem zobrazit odkaz na CSFD jak tomu bylo dří­v. Nejde, ani když chci pří­mo na programu kliknout na "nají­t pořad na CSFD.cz". Zkoušel jsem přeinstalaci, ale pořád nic. Je chyba u mě nebo v programu?
Dí­ky za odpověď.


Chyba bude v systemu ve vyberu prohlizece, zrejme neni nastaveny defaultni prohlizec na internetove stranky. V Moznosti internetu v ovladacich panelech zkuste dat Obnovit nastaveni aplikace Internet Explorer v zalozce Upresnit

avod

VYŘEŠENO

Příspěvekod avod » čtv 21 říjen, 2010 10:43

VYŘEŠENO
Chyba bude v systemu ve vyberu prohlizece, zrejme neni nastaveny defaultni prohlizec na internetove stranky. V Moznosti internetu v ovladacich panelech zkuste dat Obnovit nastaveni aplikace Internet Explorer v zalozce Upresnit

Ano, "problém" vyřešen. Použí­vám Maxthon, dří­v šlo vše OK přes něj. Nastavil jsem jako defaultní­ prohlí­žeč IE 8 a odkazy se otví­raly v něm. Potom jsem nastavil jako defaultní­ vyhledávač Maxthon a už se mi otví­rají­ odkazy zase v něm. Takže dí­ky- VYŘEÅ ENO


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů