Nezobrazuje se Prima a ČT24

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
kapl.tom

Nezobrazuje se Prima a ČT24

Příspěvekod kapl.tom » pon 30 srpen, 2010 10:25

Byl jsem 16 dní­ na dovolené a po návratu se mi v iTV nezobrazují­ některé televizní­ stanice. Konkrétně Prima a ČT24. I když jsem provedl aktualizaci iTV i aktualizaci samotných dat, tak pořád se zobrazuje "Žádná data pro tento den." Je tato chyba jen u mě? Co mohu udělat pro zobrazení­ těchto stanic?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Nezobrazuje se Prima a ČT24

Příspěvekod admin » pon 30 srpen, 2010 11:50

kapl.tom píše:Byl jsem 16 dní­ na dovolené a po návratu se mi v iTV nezobrazují­ některé televizní­ stanice. Konkrétně Prima a ČT24. I když jsem provedl aktualizaci iTV i aktualizaci samotných dat, tak pořád se zobrazuje "Žádná data pro tento den." Je tato chyba jen u mě? Co mohu udělat pro zobrazení­ těchto stanic?


Ted jsem to zkousel a bezi to, mozna ze v dobe aktualizace nebyl dostupny server primy, ct24 se mi take nacetlo bez problemu. Zkuste iTV znovu spustit a uvidite.

kapl.tom

Re: Nezobrazuje se Prima a ČT24

Příspěvekod kapl.tom » pon 30 srpen, 2010 12:56

mvysata píše:
kapl.tom píše:Byl jsem 16 dní­ na dovolené a po návratu se mi v iTV nezobrazují­ některé televizní­ stanice. Konkrétně Prima a ČT24. I když jsem provedl aktualizaci iTV i aktualizaci samotných dat, tak pořád se zobrazuje "Žádná data pro tento den." Je tato chyba jen u mě? Co mohu udělat pro zobrazení­ těchto stanic?


Ted jsem to zkousel a bezi to, mozna ze v dobe aktualizace nebyl dostupny server primy, ct24 se mi take nacetlo bez problemu. Zkuste iTV znovu spustit a uvidite.


Zkusil jsem to, ale pořád to hlásí­, že nejsou data pro tento den. A přitom při najetí­ myší­ na ikonu při aktualizaci to psalo, že se stahují­ data z iprima.cz...

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Nezobrazuje se Prima a ČT24

Příspěvekod admin » pon 30 srpen, 2010 14:09

kapl.tom píše:
mvysata píše:
kapl.tom píše:Byl jsem 16 dní­ na dovolené a po návratu se mi v iTV nezobrazují­ některé televizní­ stanice. Konkrétně Prima a ČT24. I když jsem provedl aktualizaci iTV i aktualizaci samotných dat, tak pořád se zobrazuje "Žádná data pro tento den." Je tato chyba jen u mě? Co mohu udělat pro zobrazení­ těchto stanic?


Ted jsem to zkousel a bezi to, mozna ze v dobe aktualizace nebyl dostupny server primy, ct24 se mi take nacetlo bez problemu. Zkuste iTV znovu spustit a uvidite.


Zkusil jsem to, ale pořád to hlásí­, že nejsou data pro tento den. A přitom při najetí­ myší­ na ikonu při aktualizaci to psalo, že se stahují­ data z iprima.cz...


Jak na to ted koukam tak tam maji nejaky problem se zobrazenim dnesniho programu http://www.iprima.cz/program takze jak to opravi tak se to nacte spravne i v iTV.


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti