Nezobrazuje se CT2

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
nevlad

Nezobrazuje se CT2

Příspěvekod nevlad » ned 14 únor, 2010 21:33

Pri kliknuti na ikonu v tray chybi v seznamu stanic CT2. Pravdepodobnou pricinou je olympiada, studio zacina v 18:00 a pak uz neni v programu nic jineho, takze zmizi i ze seznamu stanic. Pujde to opravit?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Nezobrazuje se CT2

Příspěvekod admin » pon 15 únor, 2010 7:39

nevlad píše:Pri kliknuti na ikonu v tray chybi v seznamu stanic CT2. Pravdepodobnou pricinou je olympiada, studio zacina v 18:00 a pak uz neni v programu nic jineho, takze zmizi i ze seznamu stanic. Pujde to opravit?


Bohuzel ne, data jsou primo z webu ceske televize a tam uz to rozdelene nemaji, pouze to maji rozdelene v podrobnych informacich.

nevlad

Příspěvekod nevlad » pon 15 únor, 2010 20:18

Aha, tak je to tim, ze v programu je jako posledni porad olympijske studio v 18:00. No nic, po Olympiade to bude OK. A kdyz zobrazim skoncene porady, tak tam ta dvojka je. Ja blbec jsem se to snazil porad aktualizovat :D

fatman

Příspěvekod fatman » úte 16 únor, 2010 21:17

Jsem rád, že nejsem blbec sám :-) Taky mě napadlo, že to je kvůli olympijskému studiu a přesto jsem dal postupně aktualizovat chybějí­cí­ data, dnešek i vše :oops:


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti