asi problém s aktualizací

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
garuda

asi problém s aktualizací­

Příspěvekod garuda » čtv 10 září, 2009 9:09

Dobrý den, aktualizoval jsem již asi 3x všechny dny a nejméně 2x dnešní­ den a stále mám chybu u čt1 čt24 čt4sport nova nova cinema prima primacool barandov a óčko

co s tí­m?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: asi problém s aktualizací­

Příspěvekod admin » čtv 10 září, 2009 9:33

garuda píše:Dobrý den, aktualizoval jsem již asi 3x všechny dny a nejméně 2x dnešní­ den a stále mám chybu u čt1 čt24 čt4sport nova nova cinema prima primacool barandov a óčko

co s tí­m?


Jak chybu, jako ze nejsou informace o poradech? Nemate problem v pripojeni? Treba jestli iTV neblokuje antivir kdyz se aktualizoval na novou verzi.

garuda

Příspěvekod garuda » čtv 10 září, 2009 9:47

pí­še mě to "žádná data pro tento den"
ale už se to týká jen programů čt2 čt4 nova a óčko

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » čtv 10 září, 2009 10:23

garuda píše:pí­še mě to "žádná data pro tento den"
ale už se to týká jen programů čt2 čt4 nova a óčko


Spis je problem treba s pomalejsim internetem nebo prodlevou serveru z kterych se data stahuji. V iTV je nastaveny timeout a pocet opakovani a pokud dojdou vsechny pokusy tak dal uz pak data pro tu urcitou stanici nestahuje.

Ted to zkousim a bez problemu data stahne...

garuda

Příspěvekod garuda » čtv 10 září, 2009 19:17

Problém byl v pomalém a nespolehlivém internetu, aktualizoval jsem se jinde a vše je v pořádku, tak se omlouvám za zbytečně založený topic.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » čtv 10 září, 2009 19:28

garuda píše:Problém byl v pomalém a nespolehlivém internetu, aktualizoval jsem se jinde a vše je v pořádku, tak se omlouvám za zbytečně založený topic.


V pohode


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů