Dva problémy

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Error
Příspěvky: 10
Registrován: pon 22 březen, 2010 19:24

Dva problémy

Příspěvekod Error » úte 20 prosinec, 2016 19:48

1. Na ntb jsem chtěl odinstalovat program iTV. Ve Win10 jsem přes ovládací­ panely zvolil volbu odinstalovat.
V seznamu nainstalovaných programů již iTV není­, ale po spuštění­ mi vždy vyskočí­ hláška abych si prodloužil licenci a je dost pbtí­žné se toho vždy zbavit.

2. Na stolní­m počí­tači také s Win10, mi náhle začal program padat. Když ho spustí­m ručně, tak tak se objeví­ ikona že PC pracuje a za pár vteřin nic.
Když to po chví­li zkusí­m znovu, hlásí­ mi Win že program je již spuštěn. Potom se objeví­ na liště i ikona iTV a po chví­li hlášení­, že program přestal pracovat a bude ukončen.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Dva problémy

Příspěvekod admin » stř 21 prosinec, 2016 8:12

1. Zrejme jste program odinstaloval aniz by byl ukoncen a tim padem se stale spousti. Staci smazat adresar v iTV v Program Files

2. Zkuste podrzte klavesu CTRL pro nove nacteni dat, pokud to nepomuze tak to pada pri nacitani nejake konkretni stanice, da se to zjistit tak ze v hlavni nabidce date Dalsi funkce programu a Prehled udalosti a hlaseni a tam uvidite pri nacitani jake stanice to padne. Pak mi dejte vedet na email, kouknu se na to.


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů