Kino Barrandov

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
milpa

Kino Barrandov

Příspěvekod milpa » úte 21 duben, 2015 7:10

Od 18.4. vysí­lá nová stanice "Kino Barrandov" stále čekám na přidání­ této stanice do programu iTV, ale nic se neděje :( kdy bude aktualizace?!

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Kino Barrandov

Příspěvekod admin » úte 28 duben, 2015 12:50

Pokud nejsou dostupná vhodná data tak je problém stanici přidat, do nové verze ho ale přidám i když bez obrázků a s krátkým popisem, nic vhodnější­ho pro iTV zatí­m není­ ale to je jen otázka času kdy se to někde objeví­ a půjde to použí­t

avod

Re: Kino Barrandov

Příspěvekod avod » čtv 11 červen, 2015 12:42

Po odinstalování­, smazání­ složky s programem a nové nainstalování­ programu už Kino Barrandov šlape :lol: .
Nezapomeňte si před odinstalací­ zazálohovat ve složce s programem klí­č itv.key, který po přeinstalování­ opět nakopí­rujete do složky s programem.
Å koda jen, že autor programu neudělá sám nějakou opravenou verzi, když jsme mu za plnou verzi zaplatili :(
Naposledy upravil(a) avod dne čtv 18 červen, 2015 19:22, celkem upraveno 1 x.

kmet
Příspěvky: 50
Registrován: stř 09 leden, 2008 20:45

Re: Kino Barrandov

Příspěvekod kmet » sob 13 červen, 2015 17:44

Taky mam problem nejde a nejde
preinstalace

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Kino Barrandov

Příspěvekod admin » pát 19 červen, 2015 9:45

avod píše:Å koda jen, že autor programu neudělá sám nějakou opravenou verzi, když jsme mu za plnou verzi zaplatili :(


Nejde na dálku opravit něco co jinde funguje, o tom smazání­ dat jsem psal na začátku, odinstalace a nová instalace je íºplně to samé, žádná data naví­c tam nejsou a nainstaloval jste tam tu samou verzi co tam byla předtí­m a nefungovala.

avod

Re: Kino Barrandov

Příspěvekod avod » pát 19 červen, 2015 9:55

admin píše:
avod píše:Å koda jen, že autor programu neudělá sám nějakou opravenou verzi, když jsme mu za plnou verzi zaplatili :(


Nejde na dálku opravit něco co jinde funguje, o tom smazání­ dat jsem psal na začátku, odinstalace a nová instalace je íºplně to samé, žádná data naví­c tam nejsou a nainstaloval jste tam tu samou verzi co tam byla předtí­m a nefungovala.


Já jsem četl pouze toto vlákno a tady se o smazání­ dat nic nepí­še, tak sorry :roll:

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Kino Barrandov

Příspěvekod admin » pát 19 červen, 2015 19:54

Tak to bylo v jinem. Sorry


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů