Prodloužení platnosti aktivačního klíče

Co se jinam nevešlo ...
kimamia
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28 únor, 2008 20:57

Prodloužení­ platnosti aktivační­ho klí­če

Příspěvekod kimamia » pon 28 prosinec, 2009 14:38

nešlo by v okně po kliknutí­ na "Registrace a licence programu" přidat " Prodloužení­ licence", kde by mě to navedlo jak můžu licenci prodloužit, zaplatit a kolik, na jak dlouho atd.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Prodloužení­ licence

Příspěvekod admin » pon 28 prosinec, 2009 14:49

kimamia píše:nešlo by v okně po kliknutí­ na "Registrace a licence programu" přidat " Prodloužení­ licence", kde by mě to navedlo jak můžu licenci prodloužit, zaplatit a kolik, na jak dlouho atd.


V programu je to udelane tak, ze jakmile bude zbyvat do platnosti klice mene nez 7 dni tak program pri spusteni oznami ze je nutne prodlouzit klic a vyhodi registracni okno s tlacitkem Prodlouzit registracni klic, pote Vas presmeruje na registracni stranku kde se da pouze Odeslat registraci. Po zaplaceni poplatku obdrzite novy registracni klic ktery ma platnost toho puvodniho + dva roky naví­c.

Toto prodlouzeni se da z registracni stranky odeslat kdykoliv, tedy i nyní­, jen se na registracni strance vybere ze se jedna o Prodlouzeni platnosti klice a musi se rucne zadat puvodni aktivacni klic - predtim ale v registracnim dialogu smazte Aktivacni/licencni klic aby se aktivovalo tlacitko Prejit na registracni stranku

Prodluzovat platnost klice lze tedy kdykoliv, nemusi se cekat na jeji skonceni, novy klic bude platny jako ten puvodni + 2 roky navic.

Cena zustava stejna, tedy 200 Kc na dobu dvou let za jednu a kazdou dalsi licenci, neplati tedy to co pred dvema roky ze dalsi licence byly za zvyhodnenou cenu.

---------

Snad jsem to napsal srozumitelne :)
Naposledy upravil(a) admin dne úte 09 únor, 2010 11:22, celkem upraveno 1 x.

kimamia
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28 únor, 2008 20:57

Příspěvekod kimamia » pon 28 prosinec, 2009 15:06

Když to zaplatí­m ted, tak se nová licence načte datově za ukončenou ?
Např. Licence končí­ 20.2.2010. Zaplatí­m prodloužení­ licence ted. Nová licence bude platit od kdy.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » pon 28 prosinec, 2009 15:55

kimamia píše:Když to zaplatí­m ted, tak se nová licence načte datově za ukončenou ?
Např. Licence končí­ 20.2.2010. Zaplatí­m prodloužení­ licence ted. Nová licence bude platit od kdy.


Az obdrzite novy klic, tak ho zadate do iTV, plati ihned a jeho platnost bude do 20.2.2012, tedy s platnosti jako mel puvodni klic prodlouzenou o dalsi dva roky.

ATP

Příspěvekod ATP » úte 09 březen, 2010 21:45

mvysata píše:s platnosti jako mel puvodni klic prodlouzenou o dalsi dva roky.

To jsme rádi, že to není­ jako s autem na STK, kdy se pří­chodem "včas" doba zkracuje 8)

Caesar

Prodloužení­ registrace

Příspěvekod Caesar » stř 15 prosinec, 2010 22:41

Platí­ výše uvedené informace či se něco změnilo ? Když jdu na stránku registrace - prodloužení­, tak to pí­še 200,- Kč na rok !! a ne na dva, jak je uvedno zde !

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Prodloužení­ registrace

Příspěvekod admin » stř 15 prosinec, 2010 22:46

Caesar píše:Platí­ výše uvedené informace či se něco změnilo ? Když jdu na stránku registrace - prodloužení­, tak to pí­še 200,- Kč na rok !! a ne na dva, jak je uvedno zde !


Od 1.12.2010 je poplatek 200 Kc za rocni licencni iTV nebo 100 Kc na pul roku jak je jiz uvedeno na foru v informaci o verzi 1.6.587 z 18.11.2010, viz odkaz http://www.kuma.cz/phpbb2/viewtopic.php?p=3509#3509

Caesar

Příspěvekod Caesar » čtv 16 prosinec, 2010 18:37

Tak to pro mne již není­ zají­mavé ! takové dělo ten program zase není­ a dost otravuje při startu počí­tače, odinstalovávám jej - žádám o vymazání­ veškerých informací­ o mé osobě v souladu se zákonem o ochraně osobní­ch íºdajů, o tom, že to bylo provedeno žádám zprávu !

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » čtv 16 prosinec, 2010 18:41

Jasne, je to Vase vec. Zadne Vase osobni udaje nemam a ani mit nemuzu, v registraci se zadne nezasilaji.

Cessy

Platba

Příspěvekod Cessy » pát 04 únor, 2011 18:42

Je možné zaplatit prodloužení­ i jiným působem než nabí­zený PayPal - myslí­m třeba převodem z íºčtu?

Cessy

Příspěvekod Cessy » pát 04 únor, 2011 18:44

Joooooo už mi to přišlo do mailu, dí­ky

Matu

200 Kč na rok....

Příspěvekod Matu » stř 21 prosinec, 2011 13:04

Taky se mi nelí­bí­ cenová politika.
Program je celkem šikovný a za pár let uží­vání­ jsem si na něj zvykl. V tomto směru autorovi gratuluji a děkuji současně.
Chápu že autor dospěl do stádia, kdy si uvědomil, že už není­ žádný šmudla a že chce za svojí­ práci řádně zaplatit. Jenže zdražení­ o 300%, to se musí­m tak trochu přiklonit k názoru Caesara že "takové dělo ten program zase není­"... Ikdyž je fajn...
Naví­c není­ žádný rozdí­l mezi prodloužení­m licence a novou licencí­. Obojí­ stojí­ stejně. Alespoň stávají­cí­ uživatelé mohli být zvýhodněni a platit třeba stovku na rok, což i tak je 100% přirážka.
Ví­m 200,- Kč na rok nejsou tak velké pení­ze ale pořád tady zůstává ten princip. Jasně, autor namí­tne že program zdokonaluje a rozšiřuje. Mě ale předpověď počasí­ a spousta další­ch prkotinek fakt nezají­má. Chci vědět co bude v telce na mých 6 oblí­bených kanálech, pří­padně si to nechat připomenout a možná si někdy poslechnout rádio. A v tom se celkem nic za poslední­ 4 roky nezměnilo. Tak proč platit 3x ví­c?
Já ví­m, je to můj problém, OK. Rozhodl jsem se tedy neprodloužit licenci ale nechat si program nainstalovaný. Výběr volných kanálů je logicky udělán tak aby byl program bez zaplacení­ nepoužitelný. Jasně, chápu, jinak by nebyl důvod platit. Proč mě ale musí­ při každém startu otravovat vyskakují­cí­ okno s hlášení­m o neplatnosti licenční­ho klí­če a po odkliknutí­ další­ okno k zadání­ aktivační­ho klí­če? Jestli se toto otravování­ dá někde vypnout, tak já to fakt nenašel...
Je mi lí­to fajn prográmku, skvělé práce autora ale z výše uvedených důvodů musí­ jí­t z compu pryč i jako neregistrovaná verze. :-(
Dělat tady reklamu na jiný produkt by asi nebylo správné tak snad jen info, že se stačí­ trochu porozhlédnout a najdete celkem plnohodnotnou náhradu a bezplatně... A je to škoda, protože iTV je jinak vážně celkem fajn... :cry:

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: 200 Kč na rok....

Příspěvekod admin » stř 21 prosinec, 2011 16:01

Smazte soubor itv.key v adresari s itv a uz to upozornovat nebude, jinak nechapu jak jste prisel na zdrazeni 300% kdyz od zacatku, tedy od roku 2008 stal program na 2 roky 200 Kc a od prosince 2010 je to 200 Kc na 1 rok, tedy o 100% vice.

A jestli se Vam zda ze za 4 roky vyvoje je program porad stejny a jen pribylo pocasi, Vase vec.

Matu píše:Taky se mi nelí­bí­ cenová politika.
Program je celkem šikovný a za pár let uží­vání­ jsem si na něj zvykl. V tomto směru autorovi gratuluji a děkuji současně.
Chápu že autor dospěl do stádia, kdy si uvědomil, že už není­ žádný šmudla a že chce za svojí­ práci řádně zaplatit. Jenže zdražení­ o 300%, to se musí­m tak trochu přiklonit k názoru Caesara že "takové dělo ten program zase není­"... Ikdyž je fajn...
Naví­c není­ žádný rozdí­l mezi prodloužení­m licence a novou licencí­. Obojí­ stojí­ stejně. Alespoň stávají­cí­ uživatelé mohli být zvýhodněni a platit třeba stovku na rok, což i tak je 100% přirážka.
Ví­m 200,- Kč na rok nejsou tak velké pení­ze ale pořád tady zůstává ten princip. Jasně, autor namí­tne že program zdokonaluje a rozšiřuje. Mě ale předpověď počasí­ a spousta další­ch prkotinek fakt nezají­má. Chci vědět co bude v telce na mých 6 oblí­bených kanálech, pří­padně si to nechat připomenout a možná si někdy poslechnout rádio. A v tom se celkem nic za poslední­ 4 roky nezměnilo. Tak proč platit 3x ví­c?
Já ví­m, je to můj problém, OK. Rozhodl jsem se tedy neprodloužit licenci ale nechat si program nainstalovaný. Výběr volných kanálů je logicky udělán tak aby byl program bez zaplacení­ nepoužitelný. Jasně, chápu, jinak by nebyl důvod platit. Proč mě ale musí­ při každém startu otravovat vyskakují­cí­ okno s hlášení­m o neplatnosti licenční­ho klí­če a po odkliknutí­ další­ okno k zadání­ aktivační­ho klí­če? Jestli se toto otravování­ dá někde vypnout, tak já to fakt nenašel...
Je mi lí­to fajn prográmku, skvělé práce autora ale z výše uvedených důvodů musí­ jí­t z compu pryč i jako neregistrovaná verze. :-(
Dělat tady reklamu na jiný produkt by asi nebylo správné tak snad jen info, že se stačí­ trochu porozhlédnout a najdete celkem plnohodnotnou náhradu a bezplatně... A je to škoda, protože iTV je jinak vážně celkem fajn... :cry:

Matu

Příspěvekod Matu » stř 21 prosinec, 2011 18:22

Skvele, diky za info...:-)
Ano, program stal na dva roky 200 Kc + dva roky navic. To je 50 Kc na rok... Nebo se pletu?

Ja jsem prece nerekl, ze je program stejny. Moc dobre vim ze se neustale aktualizoval a vyvijel. Jenze ne pro me zajimavym smerem. Nepotrebuji tisknout, exportovat, nepotrebuji ani 300 kanalu a ja nevim co vsechno jeste.
To ani nebyla kritika. Jak jste si jiste vsiml, Vas program jsem chvalil, jen se mi nelibi Vase cenova politika ale presne jak jste rekl, je to ma vec a samozrejme Vase pravo...
Jen jsem si myslel, jestli by to nestalo za zamysleni, proto jsem to ze sebe potreboval vyzvejknout. Mozna kdyby stal stovku na rok, treba byste vydelal vic...
At tak ci onak, odvadite dobrou praci, Vase obchodni strategie je Vas boj a nespokojeni brblalove k nemu patri stejne jako spokojeni uzivatele.
Jeste jednou diky za Vasi rychlou reakci a preji hezke svatky.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » stř 21 prosinec, 2011 20:21

Ne, stal 200 Kc na dva roky, zadne dva roky navic.


Zpět na „Všeobecné dotazy k programu iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů