Návrh na úpravu

Co se jinam nevešlo ...
Olda
Příspěvky: 31
Registrován: ned 13 leden, 2008 13:17

Návrh na úpravu

Příspěvekod Olda » čtv 06 září, 2018 16:15

Vím, že si v programu mohu nastavit, aby se zobrazovaly pořady, které už skončily. Chybí mi však možnost ( nebo jsem ji nenašel ), aby ve vyskakovacím okně s mnou vybranými pořady, nebyly v daném dni již skončené pořady smazány.
Zdůvodnění je takové, že si vyberu pořady, které chci vidět, ale již se k němu nedostanu a např. večer bych si chtěl přehrát pořad, který běžel dopoledne a už se nebude opakovat. Tuto možnost přehrávání pořadů zpětně dává třeba PODA, ale patrně i jiní provozovatele např. O2.
Zda by šlo ukázat můj výběr s předešlých dnů nevím, ale snad by to šlo v daném dni a jen označit např. barvou pořady, které skončily.
Díky za zvažení. :D

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Návrh na úpravu

Příspěvekod admin » sob 08 září, 2018 7:57

Tomu nějak nerozumim. Skončené pořady jsou pořád zvýrazněny a třeba v zobrazení celého dne v okně a zapnutí zobrazení jen pořadů k upozornění je normálně ukáže.

uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Re: Návrh na úpravu

Příspěvekod uživatel » pát 29 říjen, 2021 11:30

Využiju toto vlákno k podobnému dotazu (nebo to takhle možná zakladatel myslel): vybrané pořady na stránce včerejšího dne ztratí červenou barvu a nejdou pak zobrazit checkboxem K upozornění. Bylo by fajn, kdyby u nich status k upozornění zůstal.

A další věc: byl by problém přidat pár uplynulých dní? Dneska už pokytovatelé nabízejí zpětné přehrávání týden a více a stane se, že pak hledám nějaké pořady různě po internech :) Třeba možnost nastavit si počet dní zpětně? Je fakt, že ne všichni by tuhle fukci potřebovali a pak by jim archiv zabíral místo.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Návrh na úpravu

Příspěvekod admin » sob 30 říjen, 2021 16:06

No já se na to podívám jestli by to nešlo upravit ale nic neslibuju, v c++ už neprogramuji co sem přešel na Android a ten kód od iTV už sem taky dlouho neviděl tak to snad nějak půjde...

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Návrh na úpravu

Příspěvekod admin » sob 30 říjen, 2021 19:17

Tak je to hotové, pamatuje si to označené pořady týden zpět a ty uplynulé dny se dají nahrát přímo z okna.

uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Re: Návrh na úpravu

Příspěvekod uživatel » ned 31 říjen, 2021 8:35

Skvělé! Ten archiv jste vymyslel elegantně, díky!


Zpět na „Všeobecné dotazy k programu iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů